niedziela, 2 września 2012

Mapa rozwoju

Kilka lat temu (7?) zostałem laureatem konkursu "Grasz o staż". W trakcie szkolenia w PWC, które było jedną z nagród miałem przygotować wizję, "roadmapę" tego co będzie się ze mną działo za 5, 10 i 15 lat. Było to bardzo ciekawe doświadczenie, a jeszcze ciekawiej wygląda ono po latach :)


Wiadomo jest, że rzeczy, które robimy i sposób w jaki myślimy  po jakimś czasie zaczynają nam się wydawać banalne, błahe, dziecinne. Podejrzewam, że tak tez jest trochę z moim "planem". Aczkolwiek... dwa, albo trzy lata temu znalazłem tą kartkę i co się okazało. Plan dla 5 lat zrealizowałem w 100% (różnica była tylko w zakresie płci moich dzieci), a nawet lepiej bo niektóre z rzeczy, które osiągnąłem i zrobiłem były zaplanowane już na za 10 lat.

W tej chwili nie pamiętam dokładnie co tam miałem, ale mam nadzieję, że niedługo znów znajdę ten plan i znów zrewiduje co udało się zrobić. Mam nadzieje, że wynik i ocena znów wyjdą na "plus". Na pewno muszę się bardziej postarać z własnym rozwojem bo do kolejnego punktu kontrolnego zostały tylko 3 lata.

Polecam każdemu zrobienie takiej mapy i odkrywanie jej po dłuższym czasie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz