niedziela, 25 sierpnia 2013

Targ śniadaniowy na Ursynowie

Kilka tygodni temu kumpel zabrał nas na tzw. Targ śniadaniowy na Żoliborzu. Impreza niby taka jak wiele. Kilkadziesiąt stoisk z różnego typu smakołykami regionalnymi, wiejskim, domowymi, własnego wyrobu. Wydarzenie bardzo powszechne i modne, na tyle powszechne, że dostępne niemal w każdym hipermarkecie i galerii handlowej.

Jednak Targ śniadaniowy jest nieco inny. Organizowany jest w miejscach spokojnych, bezpiecznych, otoczonych zielenią, miejscach, w których możesz oderwać się od miejskiego zgiełku. Fakt jest tłumnie. Trzeba czasem postać w kolejce po zdrowe smakołyki, ale później możesz w spokoju usiąść na wszech otaczającej zielonej trawie, porozkoszować się ciepłymi promieniami słońca i obecnością bliskich sobie osób. Super sprawa.


Od niedawna Targ organizowany jest też na Ursynowie, gdzie wystawcy mają jeszcze więcej miejsca, a odwiedzający jeszcze więcej zielonej trawy do wypoczynku.

Nam ze sprzedawanych produktów do gustu szczególnie przypadł hummus. Rozpływa się w ustach i jest bardzo sycący :) Oczywiście zaopatrzyliśmy się w odpowiednie zapasy do domu.


Impreza super. Fajnie jakby rozprzestrzeniła się w takiej formie na inne części kraju.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz